07 دی

اجلاس مدیریت پسماند ایران - آلمان‎

خواندن

2642 دفعه

 

 
مهوری اسلامی ایران کشوری بزرگ با حدود هشتاد میلیون نفر جمعیت و برخوردار ار منابع سرشار نفت و گاز و سایر منابع و معادن طبیعی دیگر می باشد؛ همچنین تعداد زیادی واحد های  صنعتی و خدماتی و در گستره جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلف به بهره برداری رسیده و مشغول به کار می­باشند که ضرورت برقراری ارتباطات و تبادلات علمی، بازرگانی و تکنولوژیکی را نا گزیر می­نماید. به دنبال رفع مشکلات تجاری که بر اثر اعمال تحریم ها بوجود آمده بود و سفر معاون صدراعظم و و زیر اقتصاد کشور آلمان (آقای گابریل) و امضا تفاهم نامه های همکاری میان دو کشور در زمینه های گوناگون که از جمله مهمترین آنها همکاری های محیط زیستی می­باشد و همچنین به دنبال برگزاری نشست های مختلف بین مقامات عالی رتبه دو کشور در حوزه محیط زیست مقرر گردید که اجلاس مدیریت پسماند ایران و آلمان در محل سازمان حفاظت محیط زیست ایران با حضور سازمان ها و وزارتخانه های مختلف ایرانی و همچنین مسؤلان سازمان ها و شرکت های فعال و صاحب تکنولوژی آلمانی در محیط زیست در تاریخ پنجم اسفند 1395 برگزار گردد. برگزاری این اجلاس در پنج بخش زیر برنامه ریزی گردیده است:

1-      پسماندهای شهری

2-      پسماندهای حوزه نفت، گاز، پتروشیمی

3-      پسماندهای حوزه پزشکی و بیمارستانی

4-      پسماندهای حوزه صنعتی و انرژی

5-      پسماندهای حوزه الکترونیکی

این اجلاس با هدف آشنایی شرکت های آلمانی با بازار مدیریت پسماند ایران و همچنین شناسایی نیازهای وزارت خانه ها و شرکت ها و سایر فعالین در حوزه های مختلف صنعتی، معدنی و خدماتی در حوزه مدیریت پسماند و همچنین ایجاد امکان گفت و گو های رو در رو و رسیدن به نتایج عملیاتی میان طرف های آلمانی و ایرانی پیش بینی گردیده است.

رویدادهای جانبی در نظر گرفته شده برای اجلاس عبارتند از:
  • برگزاری نشست دو جانبه B2B
  • تورهای بازدید از مناطق صنعتی و خدماتی
  • کارگاه آموزشی
  • نمایشگاه
لازم به ذکر است ششم اسفند ما 1395 زمان برگزاری این اجلاس مهم خواهد بود که در محل سازمان حفاظت محیط زیست ایران  با حضور سرکار خانم دکتر معصومه ابتکار (ریاست سازمان حفاظت محیط زیست)، نمایندگان مختلف آلمانی در بخش توسعه و تحقیقات و مدیریت پسماند شهری و... حضور خواهند داشت.
برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت این اجلاس مراجعه نمایید.
http://www.igwmc.com
 

پوستر اجلاس مدیریت پسماند ایران - آلمان

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:88001270-021 

با مهرالبرز
نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)