16 آبان

اطلاعیه راهنماي گام به گام ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد مرحله تکمیل ظرفیت 97-1396

خواندن

2643 دفعه

به نام خداوند دانا و حکیم

اطلاعیه راهنماي گام به گام ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله دوم (تکمیل ظرفیت )

سال تحصيلي97-1396 موسسه آموزش عالی مهرالبرز

با سلام

ضمن عرض تبريك به مناسبت قبولی شما درمرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسري كارشناسي ارشد سال 1396 و آرزوی موفقیت برای شما پذیرفته عزیز و ابراز خوشوقتی از اینکه موسسه آموزش عالی مهرالبرز را به عنوان محل تحصیل دوره تحصیلات تکمیلی خود انتخاب نموده اید، راهنماي گام به گام ثبت نام در اين موسسه به شرح ذيل به اطلاع مي رسد.

اداره آموزش موسسه

آبانماه 1396

 
 

مراحل ثبت نام

به اطلاع پذیرفته شدگان عزیز می رساند

کلیه فرایند ثبت نام اولیه به صورت الکترونیکی انجام می شود و نیاز به حضور افراد در موسسه نمی باشد.

مرحله اول: ثبت نام الكترونيكي

كليه مطالب مربوط به آشنايي با موسسه، نحوه تحصيل در فضاي الكترونيكي، فرايند و ابزارهاي موجود تحصيلي و دوره هاي آموزشي در بخشهاي مختلف سايت دانشگاه قابل مشاهده مي باشد، علاوه بر آنها بخش مشاوره آنلاين سايت نيز از زمان اعلام نتايج تا پايان فرصت ثبت نام هر روز از ساعت 10 الي 16 پاسخگوي سوالات شما در زمينه هاي مختلف خواهد بود.

تقویم آموزشی سال تحصیلی 97-1396 ویژه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت 96

برنامه درسی نیمسال اول سال تحصیلی 97-1396 ویژه دانشجویان تکمیل ظرفیت 96

معرفی کامل دوره های آموزشی:

فرم ثبت نام الكترونيكي از ساعت 9صبح روز چهارشنبه 17 ابان ماه لغایت شنبه 27 آبان 1396 و از طريق سامانه ثبت نام الکترونیکی در دسترس شما قرار خواهد گرفت.که با استفاده از کدملي و شماره شناسنامه نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سیستم ثبت نام الکترونیکی مهرالبرزاقدام نمایید.

مدارک لازم جهت بارگزاری در سامانه ثبت نام الکترونیکی:
کلیه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام الکترونیکی به شرح زیر میباشد:

 • تصویر عکس پرسنلی 4*3
 • تصویر کارت ملی(پشت و رو)
 • تصویر کلیه صفحات شناسنامه (کلیه صفحات در یک صفحه A4اسکن شود )
 • تصویر کارت پایان خدمت (پشت و رو) ویژه برادران
 • تصویر مدرک تحصیلی یا گواهی موقت مقطع دوره کارشناسی (در صورت آماده نبودن گواهی موقت، فرم معدل فارغ التحصیلی مهر و امضا شده توسط دانشگاه دوره کارشناسی و یاگواهی مبنی بر اعلام فارغ التحصیلی از دانشگاه مربوطه)
 • تصویر فرم مخصوص میانگین تعداد واحدهای گذرانده برای دانشجویان سال اخر دوره کارشناسی مهر و امضا شده توسط دانشگاه مربوطه (مربوط به فارغ التحصیلان نیمسال دوم 96-1395) (فرم مندرج در دفترچه شماره یک سازمان سنجش)
 • تصویر مدرک تحصیلی دوره کاردانی ،در صورت ناپیوسته بودن دوره کارشناسی (در صورت قید نشدن معدل در مدرک کاردانی، ریز نمرات نیز پیوست گردد )
 • تصویر کارت ایثارگری و معرفی نامه از بنیاد شهید. (درصورت ایثارگری)
 • تصویر چک اول و دوم
  تصویر فرم تعهد برای پذیرفته شدگانی که کسر مدارک تحصیلی دارند (فرم پیوست)

تذكر مهم: پذیرفته شدگان گرامی دقت فرمایند که پس از تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی و پرداخت شهریه، کدرهگیری تکمیل فرم به آدرس پست الکترونیکی که در فرم اعلام نموده اید ارسال می گردد.

کلیه مراحل ثبت نام با پست الکترونیکی شما انجام خواهد شد، لطفا هنگام تکمیل فرم از پست الکترونیکی(email) و شماره تلفن همراه معتبر و شخصی استفاده نمایید.

در صورت عدم مشاهده ایمیل در Inboxو یا spamسرویس پست الکترونیکی خود، جهت پیگیری نام و نام خانوادگی خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایید تا در کوتاه ترین زمان پاسخ داده شود.

لازم به ذكر است با توجه به ارائه الكترونيكي دوره ها دراين موسسه، خدمات آموزشی حضوری از تعهدات موسسه نمی باشد، اما در جهت افزایش کیفیت آموزشی، تعدادی کلاس حضوری نیز در طول ترم طبق تقویم آموزشی برگزار می گردد كه انتظار می رود دانشجویان در آن شرکت نمایند. در حال حاضر این خدمات به صورت رایگان ارائه می شود.


میزان شهریه هر ترم عبارت است از: شهریه ثابت + شهریه متغیر که در جدول برنامه های آموزشی در این قسمت قابل مشاهده می باشد .

shahrieh tk96 final2

به منظور رفاه حال پذیرفته شدگان محترم ، پرداخت شهریه به دو صورت کامل و اقساط امکان پذیر می باشد:

الف پرداخت کامل:با توجه به ارائه يكسان دروس در نيمسال اول براي كليه دانشجويان در هر رشته ،مبلغ شهريه پرداختی که شامل شهریه ثابت و متغییر می باشد در جدول پیوست مشخص مي باشد كه شما مي توانيد مبلغ مربوطه را پس از تکمیل کامل اطلاعات در سیستم ثبت نام الکترونیکی مهرالبرز از طریق سامانه و درگاه بانکی به صورت آنلاین پرداخت نمایید

ب- پرداخت اقساطی: شامل پرداخت شهریه ثابت در زمان ثبت نام الکترونیکی از طریق سامانه و درگاه بانکی وشهریه متغیر طی دو فقره چک به تاریخ های 1396/11/5 , 1396/10/5(که در وجه موسسه آموزش عالی مهرالبرز صادر گردد) می باشد که لازم است دو فقره چک طبق جدول پیوست و براساس شهریه رشته پذیرفته شده صادر و تصویر چک در محل مشخص شده در سامانه بارگزاری گردد.
چک های صادر شده باید به آدرس ذیل تا قبل از تاریخ برگزاری کلاس معارفه ارسال گردد در غیر این صورت حتما روز پنجشنبه مورخ 2 آذرماه حضورا به همکاران امور مالی (در محل برگزاری نخستین جلسه کلاسهای حضوری ) تحویل گردد
نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه و ثابت در ظهر چک ها الزامی است.
بدیهی است در صورت عدم تحویل چک ها تا روز جمعه مورخ 3 آذرماه دسترسی دانشجو از روز بعد قطع خواهد شد
تذکر: پذیرفته شدگان محترم چنانچه شخصا چکی در اختیار ندارند ارائه چک از سوی هر یک از وابستگان بلامانع است

نشانی: تهران- خیابان کارگرشمالی- تقاطع جلال آل احمد- خیابان شکراله پلاک109-
موسسه آموزش عالی مهرالبرز واحد مالی -کد پستی 1413684491
لازم است نام و نام خانوادگی و رشته پذیرفته شده و شماره تلفن همراه حتما بر روی پاکت پست قید گردد.

جهت دریافت پاسخ سوالات مرتبط با شهریه و امور مالی می توانید با پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مکاتبه نمایید.

نکته» لازم به یاد آوریست ثبت نام الکترونیکی در صورتی نهایی خواهد شد که پس از تکمیل اطلاعات ، شهریه به یکی از طرق اعلام شده پرداخت و کد رهگیری را در انتها دریافت نماید.
لازم به ذکر است در مرحله پرداخت شهریه به صورت الکترونیکی می بایست در انتهای فرایند پرداخت حتما گزینه تکمیل خرید و ادامه را انتخاب نمایید .

 

مرحله دوم : ارائه مدارک و حضور در جلسه معارفه

پذیرفته شدگان گرامی دقت نمایند جهت تکمیل فرآیند ثبت نام می بایست مدارک زیر در روز پنجشنبه 2 آذرماه همزمان با جلسه معارفه در محل های تعیین شده تحویل گردد.

تذکر :

مدارک مورد نیاز جهت ارائه به شرح زیر می باشد :

 • اصل گواهی موقت یاکپی برابر اصل دانشنامه مقطع كارشناسي ( در صورت آماده نبودن گواهی موقت، فرم معدل فارغ التحصیلی مهر و امضا شده توسط دانشگاه دوره کارشناسی و یاگواهی مبنی بر اعلام فارغ التحصیلی از دانشگاه مربوطه)
 • دانشجوياني که داراي مدرک کارشناسي ناپيوسته هستند مي بايستی اصل گواهی موقت یا کپی برابر اصل دانشنامه مقطع کاردانی خودکه معدل در ان قيد شده باشد را نيز ارائه نمايند لازم به ذکر است در صورت عدم قید معدل در مدرک دوره کاردانی ارائه ریز نمرات مقطع مذکور الزامی است .
 • توجه: دانشجوياني که در نیمسال دوم سال تحصیلی 96-1395 فارغ التحصيل شده اند لازم است "فرم مخصوص معدل و تعداد واحدهاي گذرانده دانشجويان سال آخر" مندرج در دفترچه شماره 1را تکميل و به مه رو امضای دانشگاه مربوطه رسانده و همراه با سایر مدارک ارائه نمایند
 • 6 قطعه عكس پرسنلی 4*3 با زمينه سفيد
 • اصل و کپی تمامي صفحات شناسنامه
 • اصل و کپی كارت ملي (پشت و رو)
 • اصل و کپی كارت پايان خدمت يا معافيت (پشت و رو)***

فایل ها:

***نکته مهم : كاركنان نظامی متعهد خدمت در سازمانها و يا وزارتخانه ها موظف به ارائه گواهي اشتغال به خدمت و موافقت بالاترين مقام اجرايي سازمان مربوط می باشند .لذا می بایست اصل نامه مربوطه را به همراه مدارک فوق الذکر ارائه نمایند

 

 • لوح فشرده مدارک:لازم است فایل تصویری تمامی مدارک ذکر شده در بند مدارک مورد نیاز ،بر روی یک CDکه مشخصات فرد پذیرفته شده به همراه نام رشته پذیرفته شده به زبان فارسي بر روی آن قید شده، تهيه شود .

توجه :مشمولین نظام وظیفه موظفند در روزهای 2 و 3 آذرماه ، برای دریافت فرم نظام وظیفه (جهت معافیت تحصیلی) به همراه یک قطعه عکس 4*3 به کارشناسان اموزشی گروه خود مراجعه نمایند.

 

براساس تقويم آموزشي زمان برگزاري جلسه معارفه صبح روز پنجشنبه 2 آذرماه می باشد كه جزييات آن پس از انجام ثبت نام الکترونيکي از طريق سايت موسسه آموزش عالي مهر البرز به اطلاع شما خواهد رسيد
ضمنا اولین کلاس حضوری دانشجویان مرحله تکمیل ظرفیت در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 2 و 3 آذرماه در محل دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران برگزار می گردد.
تذکرمهم:
لازم به توضيح است، قبل از آغاز دوره و در روز معارفه، دانشگاه سمينار آموزشي ويژه دانشجويان ورودي جديد در خصوص فرايند تحصيل در دانشگاه مجازی و معرفي ابزارها و سيستمهاي مورد نياز در طول دوره برگزار مي نمايد و راهكارهاي مناسب يادگيري در محيط هاي آموزش الكترونيكي را به طور كامل ارائه مي نمايد.
بديهي است ميزان توجه و دقت شما در اين رابطه مي تواند نشان دهنده بخشي از ويژگي هاي عملكرد شما در طول دوران تحصيل در فضاي آموزش الكترونيكي باشد كه ضرورتاً پس از اين تعامل بيشتري نيز با آن خواهيد داشت.

شما مي توانيد پاسخ سوالات خود را از طريق:

 • عضویت در کانال تلگرامی https://t.me/mehralborz96
 • مشاوره آنلاین از طریق تلگرام @moshavereh_mau
 • مراجعه به بخش پرسشهاي متداول
 • ارائه نظرات در ذيل اخبار
 • تلفن مستقیم 86093941-021

و يا تماس با نشاني هاي ذيل دريافت نماييد:

 • پست الکترونيکي اداره آموزش: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید| شماره تلفن موسسه و داخلی های 112 و113
 • پست الکترونيکي اداره مالي: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید| | شماره تلفن موسسه و داخلی 109و 108
 • پست الکترونیکی پشتیبانی سامانه ثبت نام :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید| شماره تلفن موسسه و داخلی 135

 

لینک ورود به سامانه ثبت نام الکترونیکی مهرالبرز

لطفا هنگام ورود به سامانه کد ملی و شماره شناسنامه را بدون صفر ابتدای آن وارد نمایید


پذیرفته گرامی؛ پس از ثبت نام و پرداخت الکترونیکی از طریق درگاه بانکی تنها ده ثانیه جهت تایید نهایی و رسید ثبت نام فرصت دارید؛
در صورت اتمام زمان تعیین شده شهریه پرداختی به حساب شما برگشت خواهد خورد و می بایست کلیه فرایند مجددا صورت گیرد

 

http://mehralborz.ac.ir/images/popup-mehralborz-08-13.png

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:88001270-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)