19 اسفند

حضور پررنگ مهرالبرز در دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی ایران

خواندن

1131 دفعه

 

امسال، دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی ایران با میزبانی دانشگاه تهران، از 9 تا 14 اسفند ماه برگزار گردید. این رویداد که هر ساله برگزار می شود یکی از مهم ترین رویدادهای مرتبط با حوزه یادگیری الکترونیکی در کشور است که امسال برنامه های جانبی متعدد و متنوعی در خلال برنامه های این رویداد اجرا گردید. رویداد استارتاپ ویکند ای­لرنینگ و محتوای الکترونیکی کنفرانس از 9 تا 11 اسفند در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، کارگاه های آموزشی کنفرانس در 10 اسفند در مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران و برنامه های اصلی کنفرانس از 13 تا 14 اسفند در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار گردید. همچنین 3 جشنواره "تولید محتوای الکترونیکی با تکیه بر اصول طراحی تدریس"، "تولید محتوای خلاقانه با موضوع شگفتی های سرزمین من" و "سامانه های یادگیری الکترونیکی" از جمله برنامه های جانبی این کنفرانس بودند که برنامه ریزی و اجرای برنامه های مرتبط با جشنواره "سامانه های یادگیری الکترونیکی" توسط موسسه آموزش عالی مهر البرز انجام گردید.

در این جشنواره که در 3 حوزه اصلی سیستم های یادگیری الکترونیکی (LMS)، برنامه های کاربردی موبایل (Mobile Apps) و برنامه های کلاس مجازی (Virtual Class) برگزار گردید، دو برنامه کاربردی موبایل BackBook و Booket به عنوان برگزیدگان برتر انتخاب شدند و در مراسم اختتامیه نیز از توسعه دهندگان این برنامه ها تقدیر به عمل آمد. لازم به توضیح است که برنامه کاربردی BackBook توسط آقای مهندس رصول صیقلی، دانش آموخته مهندسی فناوری اطلاعات موسسه آموزش عالی مهر البرز و مدیر عامل شرکت راتارایان طراحی و پیاده سازی شده که در این جشنواره به عنوان یکی از برنامه های کاربردی برتر انتخاب گردید.

همچنین نشست با عنوان "نقش بخش خصوصی در توسعه آموزش عالی الکترونیکی" مورخ 14 اسفندماه 1396 با مدیریت موسسه آموزش عالی مهر البرز با حضور رئوسای دانشگاه های مجازی الکترونیکی غیردولتی (اعضای کنسرسیوم دانشگاه های مجازی الکترونیکی غیردولتی) و تعدادی دیگر از مسئولین واحدهای الکترونیکی دانشگاه های دولتی برگزار گردید و در خصوص نقش موسسات آموزش عالی الکترونیکی در توسعه اقتصادی و افزایش کیفیت آموزش عالی بحث شد. دکتر استفان سامرویل استاد مدیریت اطلاعات در رشته  MBAو دکتر محمدرضا بیک زاده دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه اسکس انگلستان که جزو سخنرانان کلیدی کنفرانس بودند نیز در این نشست حضور داشتند و نقطه نظرات خود را ارائه نمودند

در دومین روز از کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی ایران، طی سخنرانی ویژه ای فراخوان جایزه ملی یادگیری الکترونیکی  توسط دبیر علمی جایزه جناب آقای دکتر جمشید شنبه زاده اعلام گردید که بروشور این جایزه نیز به منتشر گردید.

 


غرفه نمایشگاهی موسسه آموزش عالی مهر البرز نیز در روزهای 13 و 14 همزمان با برنامه های اصلی کنفرانس، میزبان علاقمندان و دست اندرکاران حوزه یادگیری الکترونیکی بود که در آن به معرفی فعالیتهای موسسه و کرسی آموزش و یادگیری الکترونیکی یونسکو و همچنین جایزه ملی یادگیری الکترونیکی که طبق برنامه ریزی، در تاریخ 26 آذرماه 1397برگزار می شود، پرداخته شد.

 

روابط عمومی مهرالبرز

 

 

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:88001270-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)