04 تیر

ثبت نام نخستین دوره جایزه ملی یادگیری الکترونیکی آغاز گردید

خواندن

934 دفعه

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مهرالبرز، کرسی یونسکو در آموزش و یادگیری الکترونیکی ایران و با هدف فرهنگ سازی در زمینه آموزش و یادگیری الکترونیکی،شناسایی و تشویق افراد و سازمان های مؤثر در توسعه و ارتقای جایگاه یادگیری الکترونیکی، معرفی برگزیدگان حوزه یادگیری الکترونیکی به جامعه، نخستین دوره جایزه ملی یادگیری الکترونیکی را برگزار خواهد کرد.
فراخوان نخستین جایزه ملی یادگیری الکترونیکی با همزمان با افتتاح دفتر کرسی یونسکو در آموزش و یادگیری الکترونیکی ایران آغاز شده است که افرادی که دارای تأثیرگذاری چشمگیری بر رشد و توسعه یادگیری الکترونیکی در کشور بوده اند، سازمان هایی که در نهادینه سازی سیستم یادگیری الکترونیکی در فرایند توسعه به موفقیت های چشمگیری نائل شده اند و محصولات، خدمات، فرایندها و مدل های کسب و کاری که تأثیرات چشمگیری بر یادگیری الکترونیکی در کشور داشته  اند. می توانند در این رقابت شرکت کنند.
ثبت‌نام علاقه‌مندان برای شرکت در این جایزه از دوم تیرماه همزمان با افتتاح سامانه ثبت نام آغاز شده و تا 15 مردادماه 1397 ادامه دارد.
گفتنی است بررسی ها در سه سطح فرد, سازمان و دستاورد تأثیرگذار انجام می شود.
علاقه‌‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 57658-021 داخلی 330 و  331 تماس بگیرند و یا از طریق منو جایزه وبسایت کرسی به آدرس http://ucet.ir  ثبت‌نام نمایند.
لازم به ذکر است جوایز یادگیری الکترونیکی در دنیا نیز با اهداف مختلف در کشورهای مختلف برگزار می گردد که جایزه شاه حمد بن عیسی آل خلیفه برای استفاده از فناوری های اطلاعات و ارتباطات در آموزش در بحرین و جایزه ون هویی برای نواوری در توسعه حرفه ای اساتید در جمهوری چین از جوایز یونسکو در زمینه آموزش و یادگیری الکترونیکی که جایزه ملی یادگیری الکترونیکی ایران نیز به عنوان سومین جایزه یونسکو در این زمینه فعالیت می کند که برگزیدگان نخستین دوره آن در تاریخ 26 آذرماه 1397 معرفی و تقدیر خواهد شدروابط عمومی مهرالبرز

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:88001270-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)