12 شهریور

امکان دریافت وام شهریه دانشجویی ویژه پذیرفته شدگان جدید سال تحصیلی 98-1397

خواندن

1070 دفعه

  به اطلاع کلیه دانشجویان شاغل به تحصیل در ترم اول و متقاضی دریافت وام شهریه، می رساند؛ امکان ثبت نام اولیه وام دانشجویی در ترم اول فراهم گردیده و دانشجویان  متقاضی وام می توانند به دو طریق نسبت به ثبت تقاضای وام شهریه خود  اقدام نمایند.

1-     از طریق مراجعه به سایت bp.swf.ir ( در صورت اعلام صندوق رفاه ) و ایجاد پرونده از طریق ورود به درگاه و تشکیل پرونده

2-     از طریق تکمیل فرم درخواست وام شهریه تحصیلی و ارسال فرم به ایمیل راین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دانشجویان محترم در هر دو حالت می بایست، اصل و تصویر سند تعهد محضری خود را حداکثر تا 15 مهرماه 1397 به نشانی موسسه و آدرس ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدارسال نمایند.به درخواستهایی ترتیب اثر داده خواهد شد که مدارک ارسالی ایشان کامل و بدون نقص باشد.

کلیه دانشجویان می بایست نسبت به پرداخت کل مبلغ شهریه ( نقد یا اقساط ) در هنگام ثبت نام اقدام  نموده و پس از تخصیص اعتبار از صندوق و تکمیل مراحل اداری پس از واریز وجه اعتبار از سوی صندوق به حساب موسسه، می توانند نسبت به استرداد چک های شهریه خود اقدام نمایند.

ثبت اطلاعات متقاضیان بدون در نظر گرفتن مبلغ وام در سیستم انجام خواهد شد. مبلغ و سقف وام پس از توزیع  اعتبار تخصیص داده شده توسط صندوق تعیین میگردد.

وام شهریه صندوق رفاه دارای 4 درصد کارمزد میباشد که زمان موثر محاسبه بهره از اولین روز ترم درخواست، شروع و تا تاریخ فراغت از تحصیل محاسبه خواهد شد. بازپرداخت وام استفاده شده پس از پرداخت 10 درصد از مبلغ وام در زمان پایان تحصیل، به صورت اقساط ماهیانه قابل بازپرداخت میباشد.

یاداوری می گردد، برابر با آیین نامه وزارت علوم حداکثر وام شهریه قابل پرداخت به دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد 1.150.000 تومان و در مقطع کارشناسی 3.000.000 تومان می باشد.

سند تعهد محضری در دفاتر اسناد رسمی تنظیم میگردد. ارسال اصل سند تعهد به ادرس پستی موسسه الزامی میباشد.

جهت تسریع در امر ثبت اطلاعات، تصویر فرم تکمیل شده درخواست وام و تصویر سند تعهد محضری با فرمت jpgو حجم کمتر از 200KBبه رایانامه ( ایمیل )  مذکور ارسال گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با تلفن 57658 -021 داخلی 111 سرکار خانم صالحی تماس حاصل فرمایید.

لینک دریافت فرم درخواست وام

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:88001270-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)