21 شهریور

استقبال فوق العاده داوطلبان کارشناسی ارشد در سال تحصیلی جاری؛ 10 درصد ثبت نام بیش از کل ظرفیت رسمی مهرالبرز

خواندن

880 دفعه

پس از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 97، داوطلبان پذیرفته شده در این موسسه بیش از 10 درصد بالاتر از ظرفیت مصوب سازمان سنجش در مهرالبرز ثبت نام نمودند، که از میان رشته های پرتقاضای امسال می توان به رشته های مدیریت بازرگانی (در تمامی گرایش ها)، مهندسی فناوری اطلاعات،مهندسی عمران و مدیریت پروژه و ساخت اشاره کرد که رتبه های اول جذب دانشجو را کسب نمودند.
جا دارد این موفقیت را به  کلیه اعضای خانواده مهرالبرز، اساتید گرامی، همکاران، دانشجویان و دانش آموختگان که با عملکرد و تلاشهای ارزشمندشان مهمترین مبلغان مهرالبرز در طول این سالها بوده اند تبریک گفته و از زحمات آنان قدردانی نماییم.
قابل توجه آن دسته از پذیرفته شدگانی که قبلا در سامانه ثبت نام کرده اند و تا این زمان موفق به تکمیل فرآیند ثبت نام و پرداخت شهریه خود نشده اند می تواننداز ساعت 12 امروز چهارشنبه 21 شهریور الی  پایان وقت اداری (ساعت 17 ) روز شنبه 24 شهریور ماه نسبت به تکمیل آن در سامانه ثبت نام اقدام نمایند.
ضمنا با توجه به تماسها و پیگیری های مکرر پذیرفته شدگان مبنی بر درخواست امکان تمدید مهلت ثبت نام، نتیجه آن پس از بررسی در جلسه هیات رئیسه تا صبح روز یکشنبه 25 شهریور ماه به اطلاع پذیرفته شدگان از طریق وبسایت موسسه به آدرس www.mehralborz.ac.ir و از طریق کانال تلگرامی https://t.me/mehralborzUni97 اطلاع رسانی شود

اطلاعیه راهنماي گام به گام ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد ورودی مهر 98-1397

لینک سامانه ثبت نام الکترونیکی

.

روابط عمومی مهرالبرز
 

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:88001270-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)