21 شهریور

اطلاعیه راهنماي گام به گام ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی پیوسته ورودی مهر 98-1397

خواندن

1396 دفعه

به نام خداوند دانا و حکیم
اطلاعیه راهنماي گام به گام ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی پیوسته
سال تحصيلي 98-1397 موسسه آموزش عالی مهرالبرز

 

با سلام
ضمن عرض تبريك به مناسبت قبولی شما در آزمون سراسري سال 98-1397 و آرزوی موفقیت برای شما پذیرفته عزیز و ابراز خوشوقتی از اینکه موسسه آموزش عالی مهرالبرز را به عنوان موسسه محل تحصیل خود انتخاب نموده اید، راهنماي گام به گام ثبت نام در اين موسسه به شرح ذيل به اطلاع مي رسد

ضمنا مراسم ویژه پذیرفته شدگان کارشناسی پیوسته موسسه آموزش عالی مهرالبرز به جهت آشنایی بیشتر با موسسه و نحوه تحصیل در مهرالبرز، روز شنبه 31 شهریور ماه در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می گردد که جزییات بیشتر اطلاع رسانی خواهد شد.

 


اداره آموزش موسسه
شهریور1397

 

 
 

مراحل ثبت نام

به اطلاع پذیرفته شدگان عزیز می رساند

کلیه فرایند ثبت نام اولیه به صورت الکترونیکی انجام می شود و نیاز به حضور افراد در موسسه نمی باشد.

مرحله اول: ثبت نام الكترونيكي

كليه مطالب مربوط به آشنايي با موسسه، نحوه تحصيل در فضاي الكترونيكي، فرايند و ابزارهاي موجود تحصيلي و دوره هاي آموزشي در بخشهاي مختلف سايت موسسه قابل مشاهده مي باشد، علاوه بر آنها بخش مشاوره آنلاين سايت نيز از زمان اعلام نتايج تا پايان فرصت ثبت نام هر روز از ساعت 10 الي 16 پاسخگوي سوالات شما در زمينه هاي مختلف خواهد بود.

دانلود تقویم آموزشی سال تحصیلی 98-1397 مقطع کارشناسی پیوسته

برنامه درسی نیمسال اول ویژه دانشجویان کارشناسی پیوسته سال تحصیلی 98-1397

معرفی کامل دوره های آموزشی:

فرم ثبت نام الكترونيكي از ساعت 9صبح روز  یکشنبه 1  مهر ماه لغایت سه شنبه 3  مهرماه 1397 و از طريق سامانه ثبت نام الکترونیکی در دسترس شما قرار خواهد گرفت.که با استفاده از کدملي و شماره شناسنامه نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سیستم ثبت نام الکترونیکی مهرالبرزاقدام نمایید.

مدارک لازم جهت بارگزاری در سامانه ثبت نام الکترونیکی:
کلیه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام الکترونیکی به شرح زیر میباشد:

•    تصویر عکس پرسنلی 4*3
•    تصویر کارت ملی(پشت و رو)
•    تصویر کلیه صفحات شناسنامه (کلیه صفحات )
•    تصویر کارت پایان خدمت (پشت و رو) ویژه برادران(در صورت مشمول بودن می بایست برگه درخواست معافیت تحصیلی از سامانه ثبت نام پرینت گرفته و هنگام تحویل مدارک ارائه گردد )
•    تصویر گواهی اشتغال برای شاغلین نظامی که مدرک پایان خدمت ندارند.
•    تصویر مدرک دیپلم
•    تصویر مدرک پیش دانشگاهی برای پذیرفته شدگان نظام جدید
•    تصویر رسید پستی مبنی بر درخواست تاییدیه تحصیلی از مراکز پستی
•    تصویر کارت ایثارگری و معرفی نامه از بنیاد شهید. (درصورت ایثارگری)
•    تصویر چک اول و دوم
تصویر فرم تعهد برای پذیرفته شدگانی که کسر مدارک تحصیلی دارند. لطفا در صورتی که کسر مدرک دارید در قسمت مربوط به بارگذاری مدرک مربوطه، فرم پیوست را تکمیل و بارگذاری نمایید (فرم پیوست)

تذكر مهم: پذیرفته شدگان گرامی دقت فرمایند که پس از تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی و پرداخت شهریه، کدرهگیری تکمیل فرم به آدرس پست الکترونیکی که در فرم اعلام نموده اید ارسال می گردد.

کلیه مراحل ثبت نام با پست الکترونیکی شما انجام خواهد شد، لطفا هنگام تکمیل فرم از پست الکترونیکی(email) و شماره تلفن همراه معتبر و شخصی استفاده نمایید.

در صورت عدم مشاهده ایمیل در Inbox و یا spam سرویس پست الکترونیکی خود، جهت پیگیری نام و نام خانوادگی خود را به آدرس @mehralborz.ac.ir ارسال فرمایید تا در کوتاه ترین زمان پاسخ داده شود.

لازم به ذكر است با توجه به ارائه الكترونيكي دوره ها دراين موسسه، خدمات آموزشی حضوری از تعهدات موسسه نمی باشد، اما در جهت افزایش کیفیت آموزشی، تعدادی کلاس حضوری نیز در طول ترم طبق تقویم آموزشی برگزار می گردد كه انتظار می رود دانشجویان در آن شرکت نمایند. در حال حاضر این خدمات به صورت رایگان ارائه می شود.


میزان شهریه هر ترم عبارت است از: شهریه ثابت + شهریه متغیر که در جدول برنامه های آموزشی در این قسمت قابل مشاهده می باشد .

  • مبلغ 50،000 ریال بابت هزینه کارت دانشجویی از هر دانشجو اخذ میگردد که پرداخت شهریه ثابت با احتساب این مبلغ خواهد بود.

پرداخت شهریه : پرداخت شهریه به دو روش به شرح ذیل انجام می پذیرد:

الف –پرداخت کامل:با توجه به ارائه يكسان دروس در نيمسال اول براي كليه دانشجويان در هر رشته ،مبلغ شهريه پرداختی که شامل شهریه ثابت و متغییر می باشد كه شما مي توانيد مبلغ مربوطه را پس از تکمیل کامل اطلاعات در سیستم ثبت نام الکترونیکی مهرالبرز از طریق سامانه و درگاه بانکی به صورت آنلاین پرداخت نمایید
ب- پرداخت اقساطی: شامل پرداخت شهریه ثابت در زمان ثبت نام الکترونیکی از طریق سامانه و درگاه بانکی وشهریه متغیر طی دو فقره چک به تاریخ های97/8/5، و 5/10/97 ( که  در وجه موسسه آموزش عالی مهرالبرز صادر گردد) می باشد که لازم است دو فقره چک طبق جدول پیوست و براساس شهریه رشته پذیرفته شده صادر و تسلیم موسسه ( در تاریخ های ذکر شده به شرح زیر ) گردد
چک های صادر شده  باید به آدرس ذیل تا قبل از تاریخ برگزاری کلاس معارفه ارسال گردد در غیر این صورت حتما روز پنجشنبه مورخ 12/7/97 و روز جمعه مورخ 13/7/97   ( به همراه تصویر چک ها به منظور اخذ رسید )حضورا به همکاران امور مالی (در محل برگزاری نخستین جلسه کلاسهای حضوری ) تحویل گردد
نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه و ثابت در ظهر چک ها الزامی است.
بدیهی است در صورت عدم تحویل چک ها تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 18/7/97  دسترسی دانشجو از روز بعد قطع خواهد شد


تذکر: پذیرفته شدگان محترم چنانچه شخصا چکی در اختیار ندارند ارائه چک از سوی هر یک از وابستگان بلامانع است
نشانی: تهران- خیابان کارگرشمالی-  خیابان شهید فکوری ، خیابان صالحی ، تقاطع دانش ثانی ، شماره 36 کدپستی :1413913141
لازم است نام و نام خانوادگی و رشته پذیرفته شده و شماره تلفن همراه حتما بر روی پاکت پست قید گردد.
جهت دریافت پاسخ سوالات مرتبط با شهریه و امور مالی می توانید با پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مکاتبه نمایید.


نکته» لازم به یاد آوریست ثبت نام الکترونیکی در صورتی نهایی خواهد شد که پس از تکمیل اطلاعات ، شهریه به یکی از طرق اعلام شده پرداخت و کد رهگیری را در انتها دریافت نماید.
شرایط بهره مندی از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان: از محل اعتباری که از سوی صندوق رفاه دانشجویان صرفا به همین منظور در اختیار موسسه قرار میگیرد به هر دانشجو در هر ترم مبلغ 3،000،000 ریال وام تخصیص می یابد. .شرایط و بهره گیری و چگونگی باز پرداخت این وام جداگانه در سایت موسسه اطلاع رسانی شده است . بهره گیری از وام این صندوق مانع از پرداخت شهریه ثابت و تسلیم چک ها به موسسه نخواهد شد . پس از انجام مراحل اخذ این وام توسط  دانشجو  ، متناسبا وجه چک ها مسترد خواهد شد(مشاهده اطلاعیه)
لازم به ذکر است در مرحله پرداخت شهریه به صورت الکترونیکی می بایست در انتهای فرایند پرداخت حتما گزینه تکمیل خرید و ادامه را انتخاب نمایید .

مرحله دوم : ارائه مدارک و حضور در جلسه معارفه

پذیرفته شدگان گرامی دقت نمایند جهت تکمیل فرآیند ثبت نام می بایست مدارک زیر درروز پنجشنبه 12 مهر ماه  در محل های تعیین شده تحویل گردد.

تذکر :

مدارک مورد نیاز جهت ارائه به شرح زیر می باشد :

•    اصل مدرک دیپلم (درصورت آماده نبودن اصل، گواهی موقت دیپلم)
•    اصل مدرک پیش دانشگاهی برای پذیرفته شدگان نظام جدید (درصورت آماده نبودن اصل، گواهی موقت پیش دانشگاهی)
•    6 قطعه عكس پرسنلی 4*3 با زمينه سفيد
•    اصل و کپی تمامي صفحات شناسنامه
•    اصل و کپی كارت ملي (پشت و رو)
•    اصل و کپی كارت پايان خدمت يا معافيت (پشت و رو) ***
•    رسید پستی درخواست تاییدیه تحصیلی مدرک دیپلم
•    رسید پستی درخواست تاییدیه تحصیلی مدرک پیش دانشگاهی برای پذیرفته شدگان نظام جدید **
***نکته مهم :
-كاركنان نظامی متعهد خدمت در سازمانها و يا وزارتخانه ها موظف به ارائه گواهي اشتغال به خدمت و موافقت بالاترين مقام اجرايي سازمان مربوط می باشند .لذا می بایست اصل نامه مربوطه را به همراه مدارک فوق الذکر ارائه نمایند
- در صورت مشمول بودن، ارائه پرینت برگه درخواست معافیت تحصیلی که از سیستم ثبت نام قابل دریافت می باشد، جهت الصاق عکس و مهمور شدن به مهر موسسه و ارائه به پلیس+10، الزامیست.
توجه :مشمولین نظام وظیفه موظفند با برگه درخواست معافیت تحصیلی مهمور شده به مهر موسسه به پلیس+10 مراجعه نموده و حد اکثر تا 22 مهر ماه 1397 برگه معافیت تحصیلی خود را به اداره آموزش

** نکته:
پذیرفته شدگان محترم می بایست با در دست داشتن کپی مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی برای درخواست تاییدیه تحصیلی به دفاتر پستی مراجعه نموده و رسید پستی مربوطه را در روز تحویل مدارک ارائه نمایند

 

براساس تقويم آموزشي زمان برگزاري جلسه معارفه صبح روز جمعه 13 مهر می‌باشد كه جزييات آن پس از انجام ثبت نام الکترونيکي از طريق سايت موسسه آموزش عالي مهر البرز به اطلاع شما خواهد رسيد.

تذکرمهم:

لازم به توضيح است، قبل از آغاز دوره و در روز جمعه مورخ 13/07/97 ، موسسه کلاس توجیهی آموزشي ويژه دانشجويان ورودي جديد در خصوص فرايند تحصيل در موسسه مجازی و معرفي ابزارها و سيستمهاي مورد نياز در طول دوره برگزار مي نمايد و راهكارهاي مناسب يادگيري در محيط هاي آموزش الكترونيكي را به طور كامل ارائه مي نمايد.
بديهي است ميزان توجه و دقت شما در اين رابطه مي تواند نشان دهنده بخشي از ويژگي هاي عملكرد شما در طول دوران تحصيل در فضاي آموزش الكترونيكي باشد كه ضرورتاً پس از اين تعامل بيشتري نيز با آن خواهيد داشت.

شما مي توانيد پاسخ سوالات خود را از طريق:

و يا تماس با نشاني هاي ذيل دريافت نماييد:

  • پست الکترونيکي اداره مالي: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید| | شماره 57658-021 و داخلی  110 و 113
  • پست الکترونیکی اداره آموزش این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید |شماره تلفن 57658-021 و داخلی 122
  • پست الکترونیکی پشتیبانی سامانه ثبت نام :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید| شماره تلفن موسسه و داخلی 402

بازه زمانی ثبت نام : یکشنبه اول مهر ماه ساعت 9 صبح لغایت ساعت 24 روز سه شنبه سوم مهرماه

روابط عمومی مهرالبرز

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:88001270-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)