27 شهریور

مهرالبرز با همکاری دانشگاه تهران برای نخستین بار دوره های تخصصی حوزه روان شناسی و علوم تربیتی در بستر آموزش الکترونیکی برگزار می کند

خواندن

926 دفعه

به گزارش روابط عمومی، موسسه آموزش عالی مهرالبرز و دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران برای نخستین بار در کشور برگزاری دوره های  آموزشی حرفه ای و تخصصی در حوزه روان شناسی و علوم تربیتی در بستر آموزش الکترونیکی کرده اند.
از اهدف اصلی آموزش راهبردهای پرورش خلاقیت و نوآوری، آموزش شیوه های پرورش خلاقیت به مربیان، معلمان و متخصصین و همچنین دوره مصاحبه بالینی کودک و نوجوانان تربیت، تربیت افراد متخصص برای مصاحبه با کودک و نوجوان که مستلزم دانش و مهارت ویزه می باشد طراحی شده است.
دوره آموزش راهبردی پرورش خلاقیت و نوآوری در دو بخش و در مجموع 50 ساعت درخصوص خلاقیت و حل مساله، ویژگی افراد خلاق، تعریف خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی، موانع خلاقیت، شیوه های پرورش خلاقیت کودکان و نوجوانان، تکنیک های خلاقیت، انواع روشهای تفکر، استفاده از خلاقیت در محیط کار و تحصیل و همچنین در دوره آموزش مصاحبه بالینی کودک و نوجوان در دو بخش و در مجموع 50 ساعت درخصوص تعریف، انواع، ساختار و کارکردهای مصاحبه بالینی، شیوه های برقراری ارتباط با کودک و نوجوان ، نظریه های روانشناختی و مصاحبه بالینی و اختلالات روانی شناختی و رفتاری در کودکی و نوجوانی و تحلیل و تمرین مصاحبه بالینی به صورت عملی از بخش های اصلی این دوره ها می باشد.

لازم به ذکر است کلیه دوره ها به صورت محتوی الکترونیکی و یا محتوای الکترونیکی بهمراه جلسات حضوری به صورت تکمیلی با حضور اساتید به نام این حوزه در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران همچون دکتر علامعلی افروز، دکتر رضا رستمی، دکرت علی اکبر ارجمندنیا، دکتر افضل السادات حسینی، دکتر سعید حسن زاده و دکتر سوگند قاسم زاده برگزار می شود.

از مهمترین امتیازات این دوره ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  • بهره گیری از دانش اساتید معتبر و متخصص دانشگاه تهران
  • پرتال و زیرساخت فنی کارآمد و مجهز
  • محتوای آموزشی کامل شامل صدای استاد، پاورپوینت، انیمیشن، کوییز، منابع تخصصی، جزوه، فیلم
  • ارائه گواهی نامه رسمی دوره های آموزشی کوتاه مدت دانشگاه تهران و مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
  • شهریه مناسب

علاقمندان این دوره می توانند با مراجعه به سایت تخصصی آن به آدرس http://ut.mehralborz.ac.ir مراجعه نموده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر باشگاه یادگیری موسسه آموزش عالی مهرالبرز به شماره 57658-021 داخلی 222 و یا این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در ارتباط باشید.

دریافت بروشور معرفی دوره

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:88001270-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)