12 آبان

مسابقه عکاسی با تلفن همراه با موضوع #خرید_بدون_کیسه_پلاستیکی

خواندن

397 دفعه

به گزارش معاونت پژوهش و منابع یادگیری، انجمن علمی مهندسی محیط زیست مؤسسه آموزش عالی مهرالبرز، اولین مسابقه عکاسی با تلفن همراه با موضوع "خرید بدون کیسه پلاستیکی" با مشارکت مؤسسه وبا هدف ترویج کاهش مصرف کیسه های پلاستیکی و حفظ محیط زیست برگزار می نماید. شرکت در این مسابقه برای همه اساتید، کارکنان، دانشجویان، دانش آموختگان مهرالبرز آزاد می باشد.
 خواهشمند است آثار خود را تا تاریخ 10 آذر از طریق این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایید. اعلام نتایج 21 آذر ماه همزمان با شروع هفته پژوهش و جوایز نفرات اول تا سوم این مسابقه در 25 آذر روز پژوهش اعطا خواهد شد.
با توجه به مشکلاتی که پسماندهای پلاستیکی در محیط آبی و خشکی ایجاد نموده اند، شعار روز جهانی زمین در سال 2018 «غلبه بر آلودگی پلاستیکی» تعیین شده است. این در حالی است که روز پاسداری از زمین پاک و طبیعت در ایران فقط در قالب شعاری بیش نیست! با توجه به اینکه مهمترین نقطه شروع هر نوع بهبود و تغییر، زمانی اتفاق می افتد که دریابیم بایستی از خودمان شروع نماییم و به عنوان یک شهروند نسبت به محیط زیست، جامعه، شهر و کشور خود مسئول هستیم. بنابراین با توجه به اهمیت موضوع و مسئولیتی که بر عهده همه مردم در حفظ محیط زیست می باشد، انجمن علمی مهندسی محیط زیست مؤسسه آموزش عالی مهر البرز تصمیم بر مشارکت در امر آموزش و آگاه‌سازی در قالب یک کمپین با عنوان "#خرید_بدون_کیسه_پلاستیکی" نموده است.

روابط عمومی مهرالبرز

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:89788886-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)