28 آبان

مراسم قدردانی از همکاران مهرالبرز برای دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001:2015 برگزار شد

خواندن

289 دفعه

 

به گزارش روابط عمومی مهرالبرز، روز یکشنبه 27 آبانماه 97 طی مراسمی در سالن اجتماعات موسسه از همکاران مهرالبرز برای دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 قدردانی گردید.

در ابتدای این مراسم جناب آقای دکتر نظری مدیر پروژه دریافت ایزو، به اهمیت مستند سازی فرایندهای سازمان پرداختند و روند اجرایی شدن آن و در انتها ممیزی واحد ها توسط نمایندگان شرکت توف نورد آلمان و  دریافت گواهینامه بین المللی از آن شرکت پرداختند.
پس از آن جناب آقای دکتر عبادی، ریاست محترم موسسه ضمن تشکر از کلیه پرسنل به ویژه جناب آقای دکتر احد نظری به عنوان مدیر این پروژه، جناب آقای دکتر جعفرزاده، جناب آقای مهندس صفری، جناب آقای دکتر رضوانی، سرکار خانم صالحی و سرکار خانم سخایی و دفتر برنامه ریزی و نظارت راهبردی به عنوان مجریان اصلی این پروژه تشکر و قدرانی کردند، سپس عنوان کردند که دریافت این گواهینامه ابتدای راه برای مدیریت کیفیت موسسه است و همکاری تمامی واحدها و پرسنل در اجرای هرچه بهتر فرایندهای سازمان مهم و حیاتی است.
در انتها نیز پس از اهدای هدایایی از تیم اجرایی و همچنین کلیه همکاران تشکر و قدرانی شد و پس از گرفتن عکس یادگاری و صرف ناهار مراسم به پایان رسید.


لازم به ذکر است گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001:2015 که از سوی شرکت توف نوردآلمان صادر شده و نشان استاندارد سازی با رویکرد مدیریت کیفیت فرایندهای سازمانی با تاکید بر رهبری و تعهد، جلب رضایت ذی نفعان، طرح ریزی، پشتیبانی، عملیات، ارزیابی عملکرد و بهبود مستمر در موسسه آموزش عالی مهرالبرز به عنوان نخستین دانشگاه الکترونیکی کشور است.
 

روابط عمومی مهرالبرز

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:88001270-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)