04 اسفند

انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک با کرسی تکنولوژی آموزشی دانشگاه صنعتی درسدن آلمان

خواندن

511 دفعه

 

به گزارش روابط عمومی مهرالبرز، امروز شنبه چهارم اسفند ماه در جلسه ای  با حضور پروفسور علی اکبر جلالی، پروفسور توماس کوهلر و جناب آقای دکتر رحیم عبادی، تفاهم نامه همکاری مشترک میان کرسی آموزش و یادگیری الکترونیکی یونسکو در ایران و کرسی تکنولوژی آموزشی دانشگاه صنعتی درسدن آلمان به امضای رؤسای دو کرسی رسید.
مفاد این تفاهم نامه مبتنی بر همکاری های دوطرفه در جهت توسعه  و به کارگیری آخرین و به روزترین پژوهش ها در حوزه یادگیری الکترونیکی با تأکید بر دو کشور ایران و آلمان است. جناب آقای دکتر عبادی، رئیس مؤسسه آموزش عالی مهرالبرز نیز در این جلسه درخصوص همکاری های آتی این مؤسسه با دانشگاه درسدن در حوزه برگزاری دوره های مشترک آکادمیک برای دانشجویان و طراحی دوره های آموزشی دانشگاهی وارد مذاکره شد.
پروفسور توماس کوهلر که به منظور شرکت در هفتمین کنفرانس بین المللی یادگیری و یاددهی الکترونیکی به ایران سفر کرده است، با حضور در دفتر کرسی آموزش و یادگیری الکترونیکی یونسکو از برگزاری اولین دوره جایزه ملی یادگیری الکترونیکی توسط این کرسی ابراز خرسندی کرد و آن را اقدام مؤثر و مفیدی در راستای گسترش یادگیری الکترونیکی دانست.

روابط عمومی مهرالبرز

 

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:89788886-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)