09 مهر

اطلاعیه راهنمای گام به گام ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی پیوسته ورودی مهر 99-1398

خواندن

353 دفعه
به نام خداوند دانا و حکیم
اطلاعیه راهنمای گام به گام ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی پیوسته
سال تحصیلی 99-1398 موسسه آموزش عالی مهرالبرز

 

با سلام

ضمن عرض تبریك به مناسبت قبولی شما در آزمون سراسری سال 99-1398 و آرزوی موفقیت برای شما پذیرفته عزیز و ابراز خوشوقتی از اینکه موسسه آموزش عالی مهرالبرز را به عنوان موسسه محل تحصیل خود انتخاب نموده اید، راهنمای گام به گام ثبت نام در این موسسه به شرح ذیل به اطلاع می رسد.

ضمنا مراسم معارفه پذیرفته شدگان کارشناسی پیوسته موسسه آموزش عالی مهرالبرز به جهت آشنایی بیشتر با موسسه و نحوه تحصیل در مهرالبرز، روز شنبه مورخ 13 مهر 98 از ساعت 17 الی 19 در محل موسسه آموزش عالی مهرالبرز  به آدرس تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36  برگزار می گردد.

 

 


اداره آموزش موسسه آموزش عالی مهرالبرز
مهرماه 1398

 

 
 

مراحل ثبت نام

به اطلاع پذیرفته شدگان عزیز می رساند

کلیه فرایند ثبت نام اولیه به صورت الکترونیکی انجام می شود و نیاز به حضور افراد در موسسه نمی باشد.

 

مرحله اول: ثبت نام الكترونیكی

كلیه مطالب مربوط به آشنایی با موسسه، نحوه تحصیل در فضای الكترونیكی، فرایند و ابزارهای موجود تحصیلی و دوره های آموزشی در بخشهای مختلف سایت موسسه قابل مشاهده می باشد، علاوه بر آنها بخش مشاوره آنلاین سایت نیز از زمان اعلام نتایج تا پایان فرصت ثبت نام هر روز از ساعت 10 الی 16 پاسخگوی سوالات شما در زمینه های مختلف خواهد بود.

دانلود تقویم آموزشی سال تحصیلی 99-1398

برنامه درسی نیمسال اول ویژه دانشجویان کارشناسی پیوسته مهندسی کامپیوتر سال تحصیلی 99-1398

برنامه درسی نیمسال اول ویژه دانشجویان کارشناسی پیوسته مدیریت بازرگانی سال تحصیلی 99-1398

معرفی کامل دوره های آموزشی:

فرم ثبت نام الكترونیكیساعت 9صبح روز چهارشنبه 10 مهر ماه لغایت شنبه 13 مهرماه 1398 و از طریق سامانه ثبت نام الکترونیکی در دسترس شما قرار خواهد گرفت.که با استفاده از کدملی و شماره شناسنامه نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سیستم ثبت نام الکترونیکی مهرالبرزاقدام نمایید.

مدارک لازم جهت بارگزاری در سامانه ثبت نام الکترونیکی:
کلیه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام الکترونیکی به شرح زیر میباشد:

•    تصویر عکس پرسنلی 4*3
•    تصویر کارت ملی
•    تصویر صفحه اول شناسنامه
•    تصویر کارت پایان خدمت (پشت و رو) ویژه برادران(در صورت مشمول بودن می بایست برگه درخواست معافیت تحصیلی از سامانه ثبت نام پرینت گرفته و هنگام تحویل مدارک ارائه گردد )
•    تصویر گواهی اشتغال برای شاغلین نظامی که مدرک پایان خدمت ندارند.
•    تصویر مدرک دیپلم
•    تصویر مدرک پیش دانشگاهی برای پذیرفته شدگان نظام جدید
•    تصویر رسید پستی مبنی بر درخواست تاییدیه تحصیلی از مراکز پستی
•    تصویر کارت ایثارگری و معرفی نامه از بنیاد شهید. (درصورت ایثارگری)
تصویر فرم تعهد برای پذیرفته شدگانی که کسر مدارک تحصیلی دارند. لطفا در صورتی که کسر مدرک دارید در قسمت مربوط به بارگذاری مدرک مربوطه، فرم پیوست را تکمیل و بارگذاری نمایید (فرم پیوست)

تذكر مهم: پذیرفته شدگان گرامی دقت فرمایند که پس از تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی و پرداخت شهریه، کدرهگیری تکمیل فرم به آدرس پست الکترونیکی که در فرم اعلام نموده اید ارسال می گردد.

کلیه مراحل ثبت نام با پست الکترونیکی شما انجام خواهد شد، لطفا هنگام تکمیل فرم از پست الکترونیکی(Email) و شماره تلفن همراه معتبر و شخصی استفاده نمایید.

در صورت عدم مشاهده ایمیل در Inbox و یا spam سرویس پست الکترونیکی خود، جهت پیگیری نام و نام خانوادگی خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایید تا در کوتاه ترین زمان پاسخ داده شود.

لازم به ذكر است با توجه به ارائه الكترونیكی دوره ها دراین موسسه، خدمات آموزشی حضوری از تعهدات موسسه نمی باشد، اما در جهت افزایش کیفیت آموزشی، تعدادی کلاس حضوری نیز در طول ترم طبق تقویم آموزشی برگزار می گردد كه انتظار می رود دانشجویان در آن شرکت نمایند. در حال حاضر این خدمات به صورت رایگان ارائه می شود.


میزان شهریه هر ترم عبارت است از: شهریه ثابت + شهریه متغیر که در جدول برنامه های آموزشی در این قسمت قابل مشاهده می باشد .


پرداخت شهریه : پرداخت شهریه به دو روش به شرح ذیل انجام می پذیرد:

الف –پرداخت کامل: ،مبلغ شهریه پرداختی که شامل شهریه ثابت و متغییر می باشد، شما می توانید مبلغ مربوطه را پس از تکمیل کامل اطلاعات در سیستم ثبت نام الکترونیکی مهرالبرز از طریق سامانه و درگاه بانکی به صورت آنلاین پرداخت نمایید
ب- پرداخت اقساطی: شامل پرداخت شهریه ثابت در زمان ثبت نام الکترونیکی از طریق سامانه و درگاه بانکی وشهریه متغیر طی دو فقره چک به تاریخ های 5 آذر 98 و 5 دی 98 ( که  در وجه موسسه آموزش عالی مهرالبرز صادر گردد) می باشد که لازم است دو فقره چک طبق جدول پیوست و براساس شهریه رشته پذیرفته شده صادر و تسلیم موسسه ( در تاریخ های ذکر شده به شرح زیر ) گردد
چک های صادر شده  باید به آدرس ذیل تا قبل از تاریخ برگزاری کلاس معارفه ارسال گردد در غیر این صورت حتما روز سه شنبه مورخ 16 مهر 98 و روز چهارشنبه مورخ 17 مهر 98   ( به همراه تصویر چک ها به منظور اخذ رسید )حضورا به همکاران امور مالی (در محل برگزاری نخستین جلسه کلاسهای حضوری ) تحویل گردد
نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه و ثابت در پشت چک ها الزامی است.
بدیهی است در صورت عدم تحویل چک ها تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 24 مهر 98  دسترسی دانشجو از روز بعد قطع خواهد شد


تذکر: پذیرفته شدگان محترم چنانچه شخصا چکی در اختیار ندارند ارائه چک از سوی هر یک از وابستگان بلامانع است
نشانی: تهران- خیابان کارگرشمالی-  خیابان شهید فکوری ، خیابان صالحی ، تقاطع دانش ثانی ، شماره 36 کدپستی :1413913141
لازم است نام و نام خانوادگی و رشته پذیرفته شده و شماره تلفن همراه حتما بر روی پاکت پست قید گردد.
جهت دریافت پاسخ سوالات مرتبط با شهریه و امور مالی می توانید با پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مکاتبه نمایید.


نکته» لازم به یاد آوریست ثبت نام الکترونیکی در صورتی نهایی خواهد شد که پس از تکمیل اطلاعات ، شهریه به یکی از طرق اعلام شده پرداخت و کد رهگیری را در انتها دریافت نماید.
شرایط بهره مندی از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان: از محل اعتباری که از سوی صندوق رفاه دانشجویان و بانک قرض الحسنه مهر ایران ایجاد شده است، دانشجویان می توانند تا مبلغ 5/000/000 ریال در هر ترم به عنوان تسهیلات شهریه و برای 8 ترم تحصیلی استفاده نمایند. شرایط و بهره گیری و چگونگی باز پرداخت این وام جداگانه در سایت موسسه اطلاع رسانی شده است.(مشاهده اطلاعیه)
لازم به ذکر است در مرحله پرداخت شهریه به صورت الکترونیکی می بایست در انتهای فرایند پرداخت حتما گزینه تکمیل خرید و ادامه را انتخاب نمایید .

مرحله دوم : ارائه مدارک و حضور در جلسه معارفه

پذیرفته شدگان گرامی دقت نمایند جهت تکمیل فرآیند ثبت نام می بایست مدارک زیر را در روز سه شنبه مورخ 16 مهر ماه برای رشته مهندسی کامپیوتر و چهارشنبه مورخ 17 مهر ماه برای رشته مدیریت بازرگانی به صورت حضوری در محل موسسه آموزش عالی مهر البرز به آدرستهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36 از ساعت 9 صبح الی 17 بعدازظهر تحویل گردد.

تذکر :

مدارک مورد نیاز جهت ارائه به شرح زیر می باشد :

•    اصل مدرک دیپلم (درصورت آماده نبودن اصل، گواهی موقت دیپلم)
•    اصل مدرک پیش دانشگاهی برای پذیرفته شدگان نظام جدید (درصورت آماده نبودن اصل، گواهی موقت پیش دانشگاهی)
•    6 قطعه عكس پرسنلی 4*3 با زمینه سفید
•    اصل و کپی صفحه اول شناسنامه
•    اصل و کپی كارت ملی
•    اصل و کپی كارت پایان خدمت یا معافیت (پشت و رو) ***
•    رسید پستی درخواست تاییدیه تحصیلی مدرک دیپلم
•    رسید پستی درخواست تاییدیه تحصیلی مدرک پیش دانشگاهی برای پذیرفته شدگان نظام جدید **
***نکته مهم :
- در صورت مشمول بودن، ارائه پرینت برگه درخواست معافیت تحصیلی که از سیستم ثبت نام قابل دریافت می باشد، جهت الصاق عکس و مهمور شدن به مهر موسسه و ارائه به پلیس+10، الزامیست.
توجه :مشمولین نظام وظیفه موظفند با برگه درخواست معافیت تحصیلی مهمور شده به مهر موسسه به پلیس+10 مراجعه نموده و حد اکثر تا 30 مهر ماه 1398 برگه معافیت تحصیلی خود را به اداره آموزش

** نکته:
پذیرفته شدگان محترم می بایست با در دست داشتن کپی مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی برای درخواست تاییدیه تحصیلی به دفاتر پستی مراجعه نموده و رسید پستی مربوطه را در روز تحویل مدارک ارائه نمایند

 

براساس تقویم آموزشی زمان برگزاری جلسه معارفه بعد از ظهر روز شنبه 13 مهر از ساعت 17 تا 19 روز شنبه مورخ 13 مهر 98 از ساعت 17 الی 19 در محل موسسه آموزش عالی مهرالبرز به آدرس تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36) می‌باشد كه جزییات آن پس از انجام ثبت نام الکترونیکی از طریق سایت موسسه آموزش عالی مهر البرز به اطلاع شما خواهد رسید.

کلاس حضوری در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 18 و 19 مهر ماه در دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران به آدرس تهران- بزرگراه چمران شمال- بزرگراه جلال آل احمد- روبروی بیمارستان شریعتی برگزار خواهد شد . جزئیات اطلاع رسانی خواهد شد .

تذکرمهم:

لازم به توضیح است، دوره و در روز جمعه مورخ 19 مهر 98 ، موسسه کلاس توجیهی آموزشی ویژه دانشجویان ورودی جدید در خصوص فرایند تحصیل در موسسه مجازی و معرفی ابزارها و سیستمهای مورد نیاز در طول دوره برگزار می نماید و راهكارهای مناسب یادگیری در محیط های آموزش الكترونیكی را به طور كامل ارائه می نماید.
بدیهی است میزان توجه و دقت شما در این رابطه می تواند نشان دهنده بخشی از ویژگی های عملكرد شما در طول دوران تحصیل در فضای آموزش الكترونیكی باشد كه ضرورتاً پس از این تعامل بیشتری نیز با آن خواهید داشت.

>

شما می توانید پاسخ سوالات خود را از طریق:

و یا تماس با نشانی های ذیل دریافت نمایید:

  • پست الکترونیکی اداره مالی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید| | شماره 57658-021 و داخلی  110 و 113
  • پست الکترونیکی اداره آموزش این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید |شماره تلفن 57658-021 و داخلی 122
  • پست الکترونیکی پشتیبانی سامانه ثبت نام :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید| شماره تلفن موسسه و داخلی 402

بازه زمانی ثبت نام : چهارشنبه 10 مهر ماه ساعت 9 صبح لغایت ساعت 24 روز شنبه 13 مهرماه

روابط عمومی مهرالبرز

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:89788886-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)