14 اسفند

افتخاری دیگر برای مهرالبرز در بخش مقالات پژوهشی؛ پذیرش و ارائه 11 عنوان مقاله و چاپ یک مقاله در دوازدهمین ژورنال معتبر یادگیری الکترونیکی

خواندن

173 دفعه

 

 
به گزارش روابط عمومی مهرالبرز به نقل از مدیریت پژوهشی در چند ماه گذشته افتخاری دیگر برای مهرالبرز در بخش مقالات پژوهشی رقم خورده است که این افتخار شامل پذیرش و ارائه 11 عنوان مقاله دانشجویان دروس مدیریت ریسک در گروه های PCM، CEM، IEPM در کنفرانس های مختلف و همچنین چاپ یک مقاله در دوازدهمین ژورنال برتر دنیا در حوزه یادگیری الکترونیکی می باشد. 
 
در همین راستا خبر زیر توسط مدیریت پژوهش مهرالبرز به اداره روابط عمومی ارسال گردیده است:
بدینوسیله به اطلاع می رساند در ترم گذشته دانشجویان دروس مدیریت ریسک در گروه های PCM، CEM،IEPM  ورودی نیمسال اول 98-1397، زیر نظر جناب آقای دکتر نظری موفق شدند نتایج پروژه های کلاسی دروس مدیریت ریسک را به صورت مقاله در کنفرانس های مختلف ارائه نمایند. نتیجه کار منجر به پذیرش و ارائه 11 مقاله کنفرانسی (بنام دانشجویان و دستیاران) گردید. ضمناً از دستیاران دروس ترم گذشته آقایان مهندس حجت پناه و معهود، که هدایت دانشجویان را در این امر بر عهده داشتند کمال تشکر و قدردانی را می نماید.
 

برای مشاهده مقالات کلیک کنید

 
در بخش دیگر نیز مدیریت پژوهش مهرالبرز خبر از چاپ یک مقاله در دوازدهمین ژورنال برتر دنیا در حوزه یادگیری الکترونیکی داده است:
بدینوسیله به اطلاع می رساند زیر نظر جناب آقای دکتر زارع  رواسان از استادان مهرالبرز و توسط سرکار خانم سوگل ربیعی ساوجی، مقاله زیر در ژورنال Interactive Learning Environments با ضریب تاثیر 1.929 و ایندکسQ1  در گروه آموزش و یادگیری الکترونیکی پس از تلاش های بسیار به چاپ رسیده است. شایان ذکراست این ژورنال، دوازدهمین ژورنال برتر دنیا در حوزه یادگیری الکترونیکی است و چاپ مقاله ای در این سطح با نام و نشان مهرالبرز، افتخار بزرگی برای ما و موسسه می باشد.
 
اطلاعات این مقاله به شرح زیر می باشد:
Exploring factors influencing students’ continuance intention to use the learning management system (LMS): a multi-perspective framework, Amir Ashrafi, Ahad Zareravasan, Sogol Rabiee Savoji & Masoumeh Amani, Interactive Learning Environments, Published online: 29 Feb 2020
 
 
 
روابط عمومی مهرالبرز
 
 
 

 

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:89788886-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)