دانشگاه الکترونیکی در هزاره سوم

شاید بتوان گفت اینترنت معجره هزاره سوم میلادی است که نویدبخش موج چهار انقلاب جهانی با تکیه بر فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد، اکنون این پدیده با حضور در دورترین نقاط کره زمین، جهان را کوچکتر و به هم پیوسته تر ساخته و سرعت انتقال اطلاعات را آسان و به کوتاهترین زمان ممکن رسانده است.
اینترنت در حوزه یادگیری و آموزش تغییرات شگفت آوری را به همراه داشته و توانسته دستاوردهای نوین آموزشی را به مکانهایی ببرد که هیچگاه تصور آن نیز امکان پذیر نبوده است. اینترنت جهان را به مثابه یک مدرسه یا یک دانشگاه جهانی درآورده است که هر کسی در هر سن و گروه اجتماعی می تواند در هر زمان و مکان از این دانشگاه جهانی بهره برداری نمایندامروز تحقق دانشگاه الکترونیکی در فضای وب امری است که آرزوها را به واقعیت مبدل ساخته و می رود با تحولی همه جانبه و با بهره مندی از این شبکه جهانی، نوید بخش مدل نوینی برای تحصیل و یادگیری با نام نظام یادگیری الکترونیکی باشد الگویی که می تواند یادگیری مداوم یا مادام العمر را محقق خواهد ساخت.دانشگاه الکترونیکی چیست؟ مبانی پداگوژی آن کدام است؟ مدل های ساختاری یک دانشگاه الکترونیکی چگونه است؟ فرایند تحصیل و مقررات آموزشی دانشگاه های الکترونیکی چه می باشد؟ نقش و مسئولیت اساتید، دانشجویان و سایر عوامل آموزشی در این دانشگاه ها چگونه است؟ سازمان اداری، آموزشی و علمی آن چگونه فعالیت می نماید؟ زیرساختها و ابزارهای فنی دانشگاه های الکترونیکی چه مشخصات و امتیازاتی دارد؟
آنچه در این کتاب آمده است حاصل بیش از ده سال مطالعه و اجرا برای تاسیس و فعالیت یک دانشگاه در فضای الکترونیکی (مجازی) است. این کتاب راهنمای مناسبی برای همه کسانی که به آینده نظام های آموزشی می اندیشند و دغدغه دانستن و عزم توانستن دارند.

قیمت: 20000 تومان
plus حمل و نقل
مقدار:
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH
با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:88001270-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)