20 آذر

گامی بلند در راستای تبدیل موسسه اموزش عالی مهرالبرز به دانشگاه

خواندن

451 دفعه

 
به گزارش روابط عمومی مهرالبرز، صبح روز دوشنبه 20 آبان ماه 1398، تیم نظارت وزارت اموزش عالی به سرپرستی جناب آقای دکتر نیستانی معاون محترم مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران به همراه جناب آقای کریمی و سرکار خانم میرزاپور و همچنین هییت نظارت نمایندگان هیأت ناتک عتف دانشگاه تهران به سرپرستی جناب اقای دکترشاه حسینی وهمراهان در موسسه آموزش عالی مهرالبرز حضور یافتند. در این جلاسه علاوه بر مسئولین، معاونت ها و مدیران گروههای اموزشی وسپرستان دانشکده ها ی موسسه آموزش عالی مهرالبرز نیز حضور داشتند.
در ابتدا ضمن خیر مقدم جناب آقای دکتر رحیم عبادی ریاست موسسه، ایشان به معرفی موسسه و آماری از رشته های دایر، تعداد دانشجویان و دانش آموختگی و اعضای هیات علمی فعال موسسه و دستاوردهای چندین ساله موسسه پرداختند. سپس معاونین و مدیران محترم موسسه، خدمت نمایندگان عتف معرفی گردیده و هر یک به اختصار در مورد معاونت ها و واحدهای مربوط سخن گفتند.
در ادامه از سوی نمایندگان محترم وزارت علوم سوالاتی مطرح گردید که معاونین و مدیران حاضر در جلسه به آن سوالات، مباحث توسعه ای هر یک از واحدها بیان گردید که مقرر شد پس از اتمام جلسه ی عمومی به صورت تخصصی نیز با هر یک از این واحد ها مجدا گفتگویی انجام پذیرد.
پس از صرف ناهار و نماز نمایندگان محترم وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران به بازدید از ساختمان موسسه پرداختند و پس از دیدار با مسئولین هریک از بخش ها، با فعالیت های آن ها آشنا شده و در مورد توسعه این فعالیت ها سوالاتی را مطرح نمودند.
بعد از بازدید نمایندگان محترم به ترتیب معاونت های محترم آموزش، پژوهشی و همکاری های علمی، دانشجویی- فرهنگی، مالی و اداری مهرالبرز در جلساتی جداگانه برنامه های خود را مطرح نمودند.
در این دیدار چند ساعته که به منظور ازریابی کیفی موسسه مهرالبرز در راستای تبدیل به دانشگاه مهرالبرز صورت گرفت، نمایندگان محترم وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران ضمن آشنایی با کیفیت آموزشی و برنامه های توسعه ای و خدمت رسانی موسسه به دانشجویان گرامی بر لزوم تسریع فرآیند تبدیل موسسه به دانشگاه تاکید نمودند و مقرر شد گزارش کاملی از این جلسه در اختیار وزارت محترم علوم تحقیقات و فناوری قرار بگیرد.
 
روابط عمومی مهرالبرز
 
 
 
 
 
 
 

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:89788886-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)