18 آذر

18 الی 28 آذر؛ ثبت نام بازدید از مرکز دفن زباله کهریزک

خواندن

4768 دفعه

 
به اطلاع دانشجويان محترم  می رساند در خصوص ادامه برنامه بازدیدهای علمی، جهت آشنايي با مباحث کاربردی، بازدید از مرکز دفن زباله کهریزک (آراد کوه) صبح روز چهارشنبه دوم دی ماه(به جهت ایجاد فرصت برابر برای دانشجویان غیرتهرانی) یک روز پیش از کلاسهای حضوری از ساعت 8صبح الي 12 ظهر توسط واحد امور دانشجویی-فرهنگی دانشگاه برگزار مي گردد.

مرکز در جنوب شهر کهریزک و در ابتدای جاده قدیم تهران- قم واقع شده است. این مرکز با مساحتی نزدیک به 1400 هکتار از سال 1355 پذیرای پسماند شهر تهران بوده است. همه روزه به طور متوسط بیش از 7000 تن پسماند وارد این مرکز می شود. پسماند منتقل شده به این مرکز از منابع مختلفی ارسال می شود که عبارتند از: مناطق 22 گانه شهر تهران، بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمان، شرکت‌ها و شهرک‌ها. پسماندهای وارد شده به این مرکز، پس از توزین، یا برای طرح‌های پردازش پسماند و تولید کمپوست به واحد های بازیافت و پردازش مجتمع آرادکوه هدایت می شوند و یا به ترانشه های مرکز دفن منتقل و دفن می گردنند. در حال حاضر در این مرکز واحدهای مختلفی دایر و فعال هستند.

دانشجوياني كه علاقمند به حضور در اين بازديد هستند از تاريخ 18 الي 27آذر ماه مي توانند از طریق فرم ثبت نام درخواست حضور در بازديد از مرکز دفن زباله کهریزک را ثبت نام نمايند.
خواهشمند است، فقط در لينك اعلام شده ثبت نام نماييد؛ در غير اين صورت ترتيب اثر داده نخواهد شد
 
 
نكات:
- ظرفیت ثبت نام 20 نفر می باشد.
- زمان اين برنامه بنا به درخواستهاي دانشجويان غير تهراني در نزديكي كلاسهاي حضوري تنظيم شده است.
- همراه داشتن کارت ملی ضروری است.
- زمان حرکت راس ساعت 7:30 روز چهارشنبه 2 دی ماه 1394 از محل دفتر مرکزی دانشگاه ، واقع در خیابان کارگرشمالی، تقاطع جلال آل احمد، خیابان شکراله، پلاک 109 خواهد بود.
- دانشجوياني كه ثبت نام نموده و در برنامه حضور نيايند علاوه بر تضييع فرصت دانشجويان ديگر از برنامه هاي بعدي حذف خواهد شد.
-اولويت در اين بازديد با دانشجويان رشته مهندسی محیط زیست، وافرادی که زودتر ثبت نام نمایند.
 

امور دانشجویی - فرهنگی

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:89788886-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)