25 آذر

مشاركت در برگزاري پنجمین دوره جشن فارغ التحصیلی دانشجويان مهرالبرز

خواندن

6669 دفعه

 

دانش آموختگان محترم ورودي سال 1392
باسلام؛
  ضمن عرض تبريك به مناسبت پایان دوره تحصيلي و آرزوي موفقيت برای شما در تمامی مراحل زندگی، به اطلاع می رساند واحد دانشجویی- فرهنگی دانشگاه، همچون ادوار گذشته در نظر دارد پنجمین دوره جشن دانش آموختگی را 8 بهمن ماه 1394 برای 338 فارغ التحصیل این دوره برگزار نماید
همانگونه که می دانید جشن های دانش آموختگی در کلیه دانشگاهها به طور کامل توسط دانشجویان برگزار می گردد که البته با توجه به اعتقاد مهرالبرز به حمایت همیشگی از فارغ التحصیلان به عنوان نمایندگان واقعی این خانواده، براساس برنامه ریزیهای صورت گرفته تامین سخت افزار و سالن برگزاری توسط دانشگاه انجام می شود و محتوای برنامه ها نیز توسط خود دانشجویان تهیه و تامین و اجرا می شود.

لذا به همین منظور از كليه دانش آموختگان این دو سال تحصیلی دعوت می شود تا پیشنهادات خود را در زمینه های محتوایی، فنی و اجرایی به همراه برنامه ها و نقطه نظرات خود تا 8 دی ماه از طريق ارسال پست الكترونيكي به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  به ما اعلام نمايید و منتظر اعلام زمان ثبت نام جشن باشید.
اميد است کلیه دانشجویان رشته های مختلف در این فراخوان مشاركت جدی و گسترده ای داشته باشند تا بتوانيم این مراسم را برای تمامی عزیزان برگزار نماییم.

امور دانشجویی-فرهنگی مهرالبرز

 

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:89788886-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)