06 آذر

اطلاعیه راهنمای گام به گام ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۱۳۹۸

خواندن

703 دفعه

 

 

 

به نام خداوند دانا و حکیم
اطلاعیه راهنمای گام به گام ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد
سال تحصیلی 99-1398 موسسه آموزش عالی مهرالبرز

با سلام
ضمن عرض تبریك به مناسبت قبولی شما در آزمون سراسری كارشناسی ارشد سال 99-1398 مرحله تکمیل ظرفیت و آرزوی موفقیت برای شما پذیرفته عزیز و ابراز خوشوقتی از اینکه موسسه آموزش عالی مهرالبرز را به عنوان محل تحصیل دوره تحصیلات تکمیلی خود انتخاب نموده اید، راهنمای گام به گام ثبت نام در این موسسه به شرح ذیل به اطلاع می رسد.

ضمنا مراسم ویژه پذیرفته شدگان کارشناسی پیوسته موسسه آموزش عالی مهرالبرز به جهت آشنایی بیشتر با موسسه و نحوه تحصیل در مهرالبرز، روز دوشنبه 11 آذر ماه در محل دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران به آدرس (بزرگراه چمران جنوب به شمال- بزرگراه جلال آل احمد-روبروی درب شمالی بیمارستان شریعتی) از ساعت 17 تا 19 برگزار می گردد که جزییات بیشتر اطلاع رسانی خواهد شد.


اداره آموزش موسسه
آذرماه 1398

 

 
 

مراحل ثبت نام

به اطلاع پذیرفته شدگان عزیز می رساند

کلیه فرایند ثبت نام اولیه به صورت الکترونیکی انجام می شود و نیاز به حضور افراد در موسسه نمی باشد.

مرحله اول: ثبت نام الكترونیكی

كلیه مطالب مربوط به آشنایی با موسسه، نحوه تحصیل در فضای الكترونیكی، فرایند و ابزارهای موجود تحصیلی و دوره های آموزشی در بخشهای مختلف سایت دانشگاه قابل مشاهده می باشد، علاوه بر آنها بخش مشاوره آنلاین سایت نیز از زمان اعلام نتایج تا پایان فرصت ثبت نام هر روز از ساعت 10 الی 16 پاسخگوی سوالات شما در زمینه های مختلف خواهد بود.

دانلود تقویم آموزشی سال تحصیلی 99-1398 مقطع کارشناسی ارشد

معرفی کامل دوره های آموزشی:

فرم ثبت نام الكترونیكی از ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ 12 آذر ماه لغایت پنجشنبه 14 آذر ماه سال 1398 و از طریق سامانه ثبت نام الکترونیکی در دسترس شما قرار خواهد گرفت.که با استفاده از کدملی و شماره شناسنامه نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سیستم ثبت نام الکترونیکی مهرالبرزاقدام نمایید.

مدارک لازم جهت بارگزاری در سامانه ثبت نام الکترونیکی:
کلیه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام الکترونیکی به شرح زیر میباشد:

•     تصویر عکس پرسنلی 3x4
•    تصویر کارت ملی
•    تصویر صفحه اول شناسنامه
•    تصویر مدرک تحصیلی یا گواهی موقت مقطع دوره کارشناسی (در صورت آماده نبودن گواهی موقت، فرم معدل فارغ التحصیلی مهر و امضا شده توسط دانشگاه دوره کارشناسی و یا گواهی مبنی بر اعلام فارغ‌التحصیلی از دانشگاه مربوطه)ضمنا در صورت قید نشدن معدل در مدرک تحصیلی، ریز نمرات و یا مدرکی که معدل در ان قید شده باشد، پیوست گردد.
•    تصویر فرم مخصوص میانگین تعداد واحدهای گذرانده برای دانشجویان سال اخر دوره کارشناسی مهر و امضا شده توسط دانشگاه محل تحصیل قبلی (مربوط به فارغ التحصیلان نیمسال دوم 98-1397) (فرم مندرج در دفترچه شماره یک سازمان سنجش)
•    تصویر مدرک تحصیلی دوره کاردانی ،در صورت ناپیوسته بودن دوره کارشناسی (در صورت قید نشدن معدل در مدرک کاردانی، ریز نمرات نیز پیوست گردد)
•    تصویر کارت ایثارگری و معرفی نامه از بنیاد شهید. (درصورت ایثارگری)
تصویر فرم تعهد برای پذیرفته شدگانی که کسر مدارک تحصیلی دارند. لطفا در صورتی که کسر مدرک دارید در قسمت مربوط به بارگذاری مدرک مربوطه، فرم پیوست را تکمیل و بارگذاری نمایید (فرم پیوست)

تذكر مهم: پذیرفته شدگان گرامی دقت فرمایند که پس از تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی و پرداخت شهریه، کدرهگیری تکمیل فرم به آدرس پست الکترونیکی که در فرم اعلام نموده اید ارسال می گردد.

تذكر مهم: اداره آموزش کلیه مدارک بارگذاری شده در سامانه ثبت نام را راستی آزمایی خواهد کرد و نواقص از طریق پیامک به فرد پذیرفته شده اطلاع رسانی خواهد شد . بدیهی است پذیرفته شدگان در مهلت تعیین شده می بایستی نسبت به تکمیل و رفع نواقص اقدام نمایند در غیر اینصورت کلیه عواقب نقص پرونده به عهده پذیرفته شده می باشد .

کلیه مراحل ثبت نام با پست الکترونیکی شما انجام خواهد شد، لطفا هنگام تکمیل فرم از پست الکترونیکی(email) و شماره تلفن همراه معتبر و شخصی استفاده نمایید.

در صورت عدم مشاهده ایمیل در Inbox و یا spam سرویس پست الکترونیکی خود، جهت پیگیری نام و نام خانوادگی خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایید تا در کوتاه ترین زمان پاسخ داده شود.


میزان شهریه هر ترم عبارت است از: شهریه ثابت + شهریه متغیر که در جدول برنامه های آموزشی در این قسمت قابل مشاهده می باشد .

نحوه ی پرداخت شهریه پذیرفته شدگان بهمن 99-1398 میزان شهریه کل هر ترم عبارت است از: شهریه ثابت + شهریه متغیر که شهریه نیمسال اول در لینک ذیل قابل دسترس می باشد. نحوه پرداخت به شرح زیر می باشد: قبل از ورود به درگاه پرداخت دوروش جهت پرداخت شهریه وجود دارد که روش اول پرداخت شهریه بصورت نقد وروش دوم پرداخت شهریه بصورت تقسیط می باشد.

روش اول پرداخت کل شهریه بصورت نقدی : پرداخت کل شهریه از طریق درگاه سیستم ثبت نام پذیرفته شدگان ورودی تکمیل ظرفیت نیمسال تحصیلی بهمن ماه 99-1398

روش دوم پرداخت شهریه ثابت به صورت نقد و الباقی به صورت چک: با پرداخت مبلغ شهریه ثابت ، ثبت نام انجام میگیرد. الباقی شهریه که در برگیرنده شهریه متغیر می باشد طی سه فقره چک به تاریخ های ذکر شده ( ذکر شده در سامانه ثبت نام ) از سوی متقاضی در وجه (موسسه آموزش عالی مهر البرز) صادر و در روز های معارفه (یکم ودوم اسفند ماه ) تسلیم موسسه میگردد . بدیهی است عدم اقدام در مورد عدم تسلیم چک ها حد اکثر تاپایان روز اداری چهارشنبه مورخ 14 اسفند ماه ، به منزله انصراف از ادامه تحصیل قلمداد شده و حسب مقررات شهریه ثابت ضبط میگردد. چک های مورد نظر میتواند متعلق به دانشجو و یا یکی از وابستگان باشد

مبلغ شهریه :

شهریه ثابت گروه مدیریت مبلغ 11.817.000 ریال

شهریه متغیر به ازاء هرواحد 2.093.000 ریال

شهریه ثابت گروه فنی مهندسی مبلغ 13.708.500 ریال

شهریه متغیر به ازاء هرواحد گروه فنی مهندسی مبلغ 2.275.000 ریال می باشد.

قابل ذکر است که تعداد واحدهای تخصیص داده شده در هررشته بین 8 الی 12 واحد متغیر است.

پس از برگزاری کلاس معارفه مبلغ دقیق شهریه اطلاع رسانی خواهد شد.

مرحله دوم : ثبت نام حضوری

پذیرفته شدگان گرامی دقت نمایند جهت تکمیل فرآیند ثبت نام می بایست با در دست داشتن مدارک نامبرده در ذیل از روز 18 تا 20 آذر ماه در یکی از اوقات اداری 8 الی 12 و 13 الی 16 به اداره آموزش موسسه مهر البرز مراجعه نمایند .

تذکر :

مدارک مورد نیاز جهت ارائه به شرح زیر می باشد :

•    اصل گواهی موقت یا کپی برابر اصل دانشنامه مقطع كارشناسی ،
•    در صورت آماده نبودن گواهی موقت فرم معدل فارغ التحصیلی مهر و امضا شده توسط دانشگاه دوره کارشناسی و یاگواهی مبنی بر اعلام فارغ التحصیلی از دانشگاه مربوطه) دانشجویانی که دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته هستند می بایستی اصل گواهی موقت یا کپی برابر اصل دانشنامه مقطع کاردانی خودکه معدل در ان قید شده باشد را نیز ارائه نمایند لازم به ذکر است در صورت عدم قید معدل در مدرک دوره کاردانی ارائه ریز نمرات مقطع مذکور الزامی است)

توجه: دانشجویانی که در نیمسال دوم سال تحصیلی 98-1397 فارغ التحصیل شده اند لازم است

فرم مخصوص معدل و تعداد واحدهای گذرانده دانشجویان سال آخر" مندرج در دفترچه شماره 1را تکمیل و به مهر و امضای دانشگاه مربوطه رسانده و همراه با سایر مدارک ارائه نمایند

•    4 قطعه عكس پرسنلی 3x4 با زمینه سفید
•    اصل و کپی صفحه اول شناسنامه
•    اصل و کپی كارت ملی ***
•    اصل و کپی كارت پایان خدمت یا معافیت
***نکته مهم :
-كاركنان نظامی متعهد خدمت در سازمان ها و یا وزارتخانه ها موظف به ارائه گواهی اشتغال به خدمت و موافقت بالاترین مقام اجرایی سازمان مربوط می باشند .لذا می بایست اصل نامه مربوطه را به همراه مدارک فوق الذکر ارائه نمایند
- در صورت مشمول بودن، ارائه پرینت برگه درخواست معافیت تحصیلی که از سیستم ثبت نام قابل دریافت می باشد، جهت الصاق عکس و مهمور شدن به مهر موسسه و ارائه به پلیس+10، الزامیست.
توجه :مشمولین نظام وظیفه موظفند با برگه درخواست معافیت تحصیلی مهمور شده به مهر موسسه به پلیس+10 مراجعه نموده و و حد اکثر تا 10 دی ماه سال 1398 برگه معافیت تحصیلی خود را به اداره آموزش تحویل نمایند .

براساس تقویم آموزشی زمان برگزاری اولین کلاس حضوری صبح روز پنجشنبه 1 اسفند ماه و جمعه 2 اسفند ماه می‌باشد كه جزییات آن پس از انجام ثبت نام الکترونیکی از طریق سایت موسسه آموزش عالی مهر البرز به اطلاع شما خواهد رسید.

تذکرمهم:

لازم به توضیح است، دانشگاه سمینار آموزشی ویژه دانشجویان ورودی جدید در خصوص فرایند تحصیل در دانشگاه مجازی و معرفی ابزارها و سیستمهای مورد نیاز در طول دوره برگزار می نماید و راهكارهای مناسب یادگیری در محیط های آموزش الكترونیكی را به طور كامل ارائه می نماید

بدیهی است میزان توجه و دقت شما در این رابطه می تواند نشان دهنده بخشی از ویژگی های عملكرد شما در طول دوران تحصیل در فضای آموزش الكترونیكی باشد كه ضرورتاً پس از این تعامل بیشتری نیز با آن خواهید داشت

شما می توانید پاسخ سوالات خود را از طریق:

و یا تماس با نشانی های ذیل دریافت نمایید:

 

 

  • پست الکترونیکی اداره مالی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید| | شماره 57658-021 و داخلی  110 و 113
  • پست الکترونیکی اداره آموزش :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|شماره تلفن 88001511-021 داخلی 124
  • پست الکترونیکی اداره آموزش :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|شماره تلفن 88001511-021 داخلی 125 و 126
  • پست الکترونیکی اداره آموزش :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|شماره تلفن 88001511-021 داخلی 127
  • پست الکترونیکی اداره آموزش :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید|شماره تلفن 88001511-021 داخلی 123
  • پست الکترونیکی پشتیبانی سامانه ثبت نام :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید| شماره تلفن موسسه و داخلی 402

روابط عمومی مهرالبرز

 

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:89788886-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)