19 بهمن

تقدیر و معارفه اعضای هیات مدیره دوم و سوم کانون دانش آموختگان برگزار شد

خواندن

245 دفعه

 

 
 
طی مراسمی با حضور ریاست محترم دانشگاه و اعضای هیات مدیره دوم و سوم کانون دانش آموختگان از اعضای دوره پیشین تقدیر و اعضای دوره جدید معارفه شدند.
دوره دوم کانون دانش آموختگان که با تلاش و تعهد اعضای هیات مدیره دوران موفق و پرکاری را برای کانون رقم زد توانست با برگزاری برنامه های متنوع و موثر موجب تقویت ارتباطات دانش آموختگان با کانون و دانشگاه شود، برگزاری موفق جشن های دانش آموختگی، دوره های مهارتی تکمیلی، تورها و بازدیدها و خدمات رفاهی از مهمترین برنامه های کانون در این دوره بوده است.
در این نشست که به منظور تقدیر از زحمات اعضای این دوره برگزار شده بود، معاون دانشجویی موسسه ضمن برشمردن اقدمات مثبت کانون و تشکر از این جمع فعال د انش آموختگی در دوره دوم اعضای هیات مدیره جدید را معرفی نمودند و پس از آن دکتر عبادی با ذکر نکات مهمی کانون را جزیی از هویت مهرالبرز برشمردند.
ایشان با تاکید بر ظرفیت گسترده دانش آموختگان، حضور دانشجویان جدید را با معرفی بیش از 60 درصدی موسسه توسط دانش آموختگان در طی ادوار گذشته بیان نمودند، در ارزیابیهای دستیاران آموزشی دانش آموختگان مهرالبرز دارای موفق ترین عملکرد بوده اند، آمادگی دانشگاه را در واگذاری بخشهایی از فعالیتهای اجرایی از جمله در حوزه های فرهنگی، باشگاه یادگیری، برندسازی و بازاریابی موسسه به کانون را اعلام نمودند. 
وی همچنین در قالب توصیه هایی برنامه ریزی برای ارتقای شغلی و تحصیلی دانش آموختگان را به عنوان دوشاخص مهم ارزیابی فعالیتهای کانون و همچنین تقویت ارتباطات و تعاملات با جمع بیشتری از دانش اموختگان و البته ارکان مرتبط وزارت علوم را خواستار شدند.
در پایان این مراسم از آقایان معصومی،  مریدی، میر مطلبی و خانم ها نجفی، صفری و غزنه ای اعضای هیات مدیره دوره دوم کانون تقدیر و تشکر بعمل آمد.
 
روابط عمومی مهرالبرز
 
 
 
 

نظر دادن

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:89788886-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)