عضو محترم خانواده موسسه آموزش عالی مهر البرز

با سلام
به منظور تامین کتب، مقالات و محتوای پژوهشی موردنیاز اساتید، کارکنان و دانشجویان موسسه آموزش عالی مهر البرز، قراردادی با سامانه سمنتاک (سامانه مقاله ها و نسخه های تمام متن الکترونیکی کشور) منعقد شده است که کاربران پس از ثبت نام، می توانند وارد سایت شده و حسب نیاز خود، کتب یا مقالات موردنیاز خود را دانلود نمایند. خواهشمند است به منظور استفاده از سایت، متن زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

مرحله اول:
در صورتی که قبلاً (در قرارداد مربوط به سال قبل) در سامانه سمنتاک ثبت نام کرده اید و اکانت شما فعال شده است، نیازی به انجام این مراحل نیست.
لازم است تا دانشجویان به سایت http://semanta.ir  مراجعه نموده و ثبت نام نمایند. به منظور ثبت نام حتما به موارد زیر دقت فرمایید.
مشخصات دقیق نام و نام خانوادگی، پست الکترونیکی، کد ملی، سطح کاربری، نام مرکز/ موسسه/ دانشگاه و رمز ورود را وارد نمایید. حتماً دقت فرمایید که در محل نام مرکز/ موسسه/ دانشگاه، موسسه آموزش عالی مهر البرز را انتخاب نمایید.  در غیر این صورت اکانت شما فعال نخواهد شد.
در وارد کردن ایمیل و رمز عبور خود دقت نمایید که به منزله نام کاربری و رمز عبور شما به سامانه می باشد.
پس از انجام ثبت نام، ایمیل فعال سازی به ایمیل ثبت شده در طی فرایند ثبت نام ارسال می گردد که لازم است با کلیک روی لینک مندرج در ایمیل، ثبت نام، تایید شده و حساب کاربری فعال گردد.

مرحله دوم:
به منظور استفاده از سامانه و دانلود مقالات، کافی است وارد بخش جستجو و سفارش شده و براساس عنوان، کلیدواژه یا کد DOI مقاله، مقالات و کتب موردنیاز خود را دانلود نمایید.
سهمیه اعتبار موسسه شما به صورت پیش فرض، حدود 500  واحد شارژ شده است که دانلود هر مقاله حدود 10 واحد از اعتبار شما کم می کند. اعتبار آزاد، برای حساب های کاربری شخصی است که مقدار صفر دارد و توجهی به آن نکنید.

 در صورت اتمام اعتبار موسسه ای شما کافی است درخواست شارژ مجدد حساب موسسه ای خود را با قید نام کاربری (ایمیل و نام و نام خانوادگی خود) به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایید. به طور متوسط ظرف 2 روز کاری، حساب کاربری شما مجدداً شارژ خواهد شد.

نکات تکمیلی
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، با پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  تماس حاصل فرمایید.
همچنین عنایت فرمایید که موسسه آموزش عالی مهر البرز همواره اخلاقیات را دستور کار خود قرار داده است. لذا اکیداً توصیه می شود که از به اشتراک گذاری اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود با دوستان اجتناب فرمایید. در غیر صورت عواقب استفاده غیرمنصفانه اکانت شما بر عهده خودتان خواهد بود.
 


دفتر پژوهش و منابع یادگیری مهرالبرز

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:89788886-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)