کانون دانش آموختگان مهرالبرز

 

هیات مدیره
کانون دانش آموختگان و فارغ التحصیلان مهر البرز، با هدف دانش آفرینی و کارآفرینی در میان دانش آموختگان و فارغ التحصیلان موسسه آموزش عالی مهر البرز و با استناد به موافقت اصولی كميسيون انجمن هاي دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان یک کانون صنفی و غیردولتی تاسیس شده است و بر اساس مفاد اساسنامه خود و مقررات مربوطه فعالیت می نماید. کانون دانش آموختگان و فارغ التحصیلان مهر البرز، عدم دخالت کانون در مسائل سياسي را به عنوان مبنای اقدامات و فعالیت های خود به رسمیت شناخته است و در همین راستا با محوریت موضوعاتی چون:
-    دانش آفرینی
-    کار آفرینی
-    مدیریت سرمایه انسانی فعالیت می نماید.
کانون دانش آموختگان و فارغ التحصیلان مهر البرز با هدف به اشتراک گذاری دانش و تجربه در میان دانش آموختگان و فارغ‌التحصیلان موسسه آموزش عالی مهر البرز بر اساس موضوعات ذیل تاسیس شده است:
-    بهره گیری از نیروی متشکل فارغ‌التحصیلان در موسسه و همکاری و همیاری با سایر سازمان ها و کانون های مشابه به منظور ارائه خدمات علمی، تخصصی، فرهنگی، هنری، رفاهی و ورزشی و دیگر فعالیت های صنفی.
-    بررسی، ارزیابی و پیشنهاد طرح های مفید و مناسب بر پایه نیازهای موسسه و مبادله نظرها و تجربیات با کانونهای مشابه و ارائه رهنمودهای علمی و عملی در زمینه های مختلف در جهت رشد و شکوفایی علمی موسسه.
-    اعتلای سطوح علمی و تخصصی کانون و اعضای آن از طریق:
-    ارتباط و همکاری مستمر با موسسه آموزش عالی مهر البرز و موسسات مشابه و انتقال، به اشتراک گذاری دانش، تجربیات و مطالعات علمی - تخصصی.
-    همکاری مستمر با موسسه در جهت اجرای برنامه های ویژه برای دانشجویان و اعضاء کانون به منظور ارائه طرحها و روشهای نوین علمی و اجرایی با استفاده از کلیه امکانات موسسه.
-    ایجاد تسهیلات برای ارتباط موسسه با صنعت به منظور آشنایی با کارهای اجرایی از راه تامین کارآموزی های مفید و سازنده در کارخانه ها، کارگاهها، دفاتر فنی و مؤسسات مهندسی.
-    برقراری تماس های علمی با کانون های دانش آموختگان فارغ التحصیل در داخل و خارج از کشور.
-    اعطای جوایز،  به فارغ‌التحصیلان ممتاز.
-    حمایت مادی و معنوی از مخترعین و پژوهشگران کانون و کمک به ارائه دست آوردهای علمی و فنی آنان.
-    گردآوری اطلاعات مربوط به نیروی کار مورد نیاز سازمان های تخصصی و ارائه آن به اعضاء آماده به کار کانون.
-    کوشش برای تشکیل و تقویت انجمن های تخصصی و توسعه استانداردها، ضوابط، مقررات و معیارهای علمی و تخصصی آن از طریق همکاری با کلیه کانون های مشابه و مراکز علمی.
-    ایجاد تاسیسات و امکانات رفاهی (فرهنگی- هنری- آموزشی و ورزشی ) برای اعضای کانون و خانواده آنها.
-    جلب همکاری سایر موسسات آموزشی مشابه برای تشکیل کانون ها و انجمن های علمی- تخصصی.

اعضا و کارت عضویت
نشان اعتماد تحصیل در موسسه آموزش عالی مهرالبرز، اعضای کانون دانش آموختگان موسسه می باشند که همواره وفاداری خود را به دانشگاه محل تحصیل خود حفظ نموده اند، موسسه آموزش عالی مهرالبرز با ایجاد بستر مناسب و توسط خود فارغ التحصیلان اولین کانون دانش اموختگان دانشگاههای الکترونیکی را تاسیس نمود که دارای هیات مدیره می باشند و هر ساله به عضو گیری از میان دانش اموختگان می پردازد.

با ما در ارتباط باشید

خط ویژه: 57658-021

فاكس:89788886-021 

نشانی دانشگاه

تهران- خیابان کارگرشمالی- خیابان شهید فکوری، خیابان صالحی، تقاطع دانش ثانی، شماره 36
کدپستی: 1413913141(گوگل مپ)